We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings

mrstefan

mrstefan width="104" height="110"

Movie Buff - 178 Film Ratings

Member Since: Oct 12, 2020

Location: Poland

more Recent Ratings

Check out mrstefan's...

92 87% Friends (1994) - Nov 19, 2022
85 69% Brooklyn Nine-Nine (2013) - Nov 19, 2022
55 14% Grease (1978) - Nov 19, 2022
15 0% Twilight (2008) - Nov 19, 2022
60 22% Ocean's Thirteen (2007) - Nov 19, 2022
50 9% 8 Mile (2002) - Nov 19, 2022
60 22% Home Alone 2: Lost in New York (1992) - Nov 19, 2022
50 9% Lord of War (2005) - Nov 19, 2022
65 28% Madagascar (2005) - Nov 19, 2022
79 52% Love Actually (2003) - Nov 19, 2022