mrtKaratepe

mrtkaratepe
Movie Buff - 121 Film Ratings
Member Since: 19 Sep 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 18% The Ring (2002) - Rated 19 Sep 2016
15 2% Fargo (1996) - Rated 19 Sep 2016
80 28% Lord of War (2005) - Rated 19 Sep 2016
85 42% The A-Team (2010) - Rated 19 Sep 2016
75 18% Elysium (2013) - Rated 19 Sep 2016
85 42% Bolt (2008) - Rated 19 Sep 2016
65 11% Olympus Has Fallen (2013) - Rated 19 Sep 2016
20 4% Saw III (2006) - Rated 19 Sep 2016
85 42% The Social Network (2010) - Rated 19 Sep 2016
15 2% Finding Neverland (2004) - Rated 19 Sep 2016