mrubinos

Recent Ratings
Check out mrubinos's...
90 92% | Mr. Robot (2015) - Jan 18, 2022 |
85 84% | House of Cards (2013) - Jan 18, 2022 |
89 87% | Game of Thrones (2011) - Jan 18, 2022 |
59 36% | The Trial of the Chicago 7 (2020) - Jan 18, 2022 |
55 26% | Star Wars: Episode IX - The Rise of Skywalker (2019) - Jan 18, 2022 |
69 53% | Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Jan 18, 2022 |
77 73% | Ad Astra (2019) - Jan 18, 2022 |
57 29% | I'm Thinking of Ending Things (2020) - Sep 23, 2020 |
75 71% | Tenet (2020) - Sep 23, 2020 |
67 51% | A Star Is Born (2018) - Sep 23, 2020 |