msbrightside

msbrightside
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 23 Nov 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: A little

more Recent Ratings

68 25% Dazed and Confused (1993) - Rated 23 Nov 2018
65 15% Bridget Jones's Diary (2001) - Rated 23 Nov 2018
80 85% Shutter Island (2010) - Rated 23 Nov 2018
85 95% Léon: The Professional (1994) - Rated 23 Nov 2018
70 35% Dirty Dancing (1987) - Rated 23 Nov 2018
79 70% Vicky Cristina Barcelona (2008) - Rated 23 Nov 2018
60 5% Captain America: The First Avenger (2011) - Rated 23 Nov 2018
79 70% Babel (2006) - Rated 23 Nov 2018
75 45% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 23 Nov 2018
78 55% Death Proof (2007) - Rated 23 Nov 2018