mseegel

mseegel
Movie Buff - 167 Film Ratings
Member Since: 27 Jun 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 48% The Hurt Locker (2009) - Rated 20 Jul 2017
90 66% Rise of the Planet of the Apes (2011) - Rated 20 Jul 2017
40 2% Happy Feet (2006) - Rated 20 Jul 2017
70 9% Swiss Army Man (2016) - Rated 20 Jul 2017
90 66% Alien (1979) - Rated 20 Jul 2017
90 66% Casino Royale (2006) - Rated 20 Jul 2017
80 28% 127 Hours (2010) - Rated 20 Jul 2017
80 28% Resident Evil: Apocalypse (2004) - Rated 20 Jul 2017
85 48% Around the World in 80 Days (2004) - Rated 20 Jul 2017
60 6% Big Daddy (1999) - Rated 20 Jul 2017