msferraro

msferraro
Movie Buff - 121 Film Ratings
Member Since: 20 May 2017
Location: Argentina
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 14% The Terminator (1984) - Rated 20 May 2017
85 73% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 20 May 2017
80 55% The Amazing Spider-Man 2 (2014) - Rated 20 May 2017
90 86% Back to the Future Part II (1989) - Rated 20 May 2017
100 97% Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - Rated 20 May 2017
50 9% 21 (2008) - Rated 20 May 2017
75 35% The Phantom of the Opera (2004) - Rated 20 May 2017
40 5% Teen Wolf (1985) - Rated 20 May 2017
75 35% Tangled (2010) - Rated 20 May 2017
70 21% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 20 May 2017