msharrison

msharrison
Flick Fan - 23 Film Ratings
Member Since: 22 May 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 6% Manchester by the Sea (2016) - Rated 22 May 2017
99 67% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Rated 22 May 2017
99 67% Spirited Away (2001) - Rated 22 May 2017
99 67% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 22 May 2017
99 67% The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Rated 22 May 2017
99 67% The Chorus (2004) - Rated 22 May 2017
95 41% The Italian Job (2003) - Rated 22 May 2017
95 41% How to Lose a Guy in 10 Days (2003) - Rated 22 May 2017
75 10% Steve Jobs (2015) - Rated 22 May 2017
95 41% Hidden Figures (2016) - Rated 22 May 2017