mskfdr

mskfdr
Movie Buff - 305 Film Ratings
Member Since: 09 Aug 2012
Location: Stockholm, Sverige, Sweden
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 29% Wonder Woman (2017) - Rated 09 Sep 2017
75 65% Death Note (2017) - Rated 25 Aug 2017
55 14% King Arthur: Legend of the Sword (2017) - Rated 13 Aug 2017
75 65% Get Out (2017) - Rated 09 Aug 2017
60 20% A Cure for Wellness (2017) - Rated 05 Aug 2017
65 29% Kong: Skull Island (2017) - Rated 20 Jul 2017
55 14% Alien: Covenant (2017) - Rated 19 Jul 2017
80 82% Léon: The Professional (1994) - Rated 10 Jun 2017
85 92% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 10 Jun 2017
85 92% Stalker (1979) - Rated 10 Jun 2017