mssturgeon

mssturgeon
Movie Buff - 132 Film Ratings
Member Since: 05 Jun 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 61% Mission to Mars (2000) - Rated 07 Jun 2020
87 76% Dante's Peak (1997) - Rated 07 Jun 2020
85 61% The Hunger Games: Catching Fire (2013) - Rated 07 Jun 2020
85 61% Pulp Fiction (1994) - Rated 07 Jun 2020
88 78% Junior (1994) - Rated 07 Jun 2020
80 36% Night at the Museum (2006) - Rated 07 Jun 2020
85 61% Divergent (2014) - Rated 07 Jun 2020
60 5% Home Alone 3 (1997) - Rated 07 Jun 2020
100 98% The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) - Rated 07 Jun 2020
75 21% Kung Fu Panda (2008) - Rated 07 Jun 2020