mstussi

mstussi
Flick Fan - 34 Film Ratings
Member Since: 04 Apr 2016
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 86% Mary and Max (2009) - Rated 04 Apr 2016
95 86% Inception (2010) - Rated 04 Apr 2016
90 58% Saving Private Ryan (1998) - Rated 04 Apr 2016
95 86% Life of Pi (2012) - Rated 04 Apr 2016
90 58% The Untouchables (1987) - Rated 04 Apr 2016
95 86% Intouchables (2011) - Rated 04 Apr 2016
90 58% Crash (2005) - Rated 04 Apr 2016
90 58% The Sound of Music (1965) - Rated 04 Apr 2016
70 17% Valentin (2002) - Rated 04 Apr 2016
60 8% Fight Club (1999) - Rated 04 Apr 2016