Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
mstyY8

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Nov 3, 2018

more Recent Ratings
40 25% Escape from New York (1981) - Nov 03, 2018
10 5% The Tree of Life (2011) - Nov 03, 2018
85 85% Dracula (1992) - Nov 03, 2018
50 45% Anaconda (1997) - Nov 03, 2018
90 95% The Untouchables (1987) - Nov 03, 2018
50 45% Rush Hour 2 (2001) - Nov 03, 2018
30 15% Natural Born Killers (1994) - Nov 03, 2018
65 65% Ocean's Thirteen (2007) - Nov 03, 2018
80 75% Mars Attacks! (1996) - Nov 03, 2018
50 45% I Am Legend (2007) - Nov 03, 2018