msubracko

msubracko
Flick Fan - 21 Film Ratings
Member Since: 24 Jul 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 92% The Perks of Being a Wallflower (2012) - Rated 24 Jul 2016
90 64% Stripes (1981) - Rated 24 Jul 2016
50 4% Fantastic Four (2005) - Rated 24 Jul 2016
95 80% The Tree of Life (2011) - Rated 24 Jul 2016
98 92% Braveheart (1995) - Rated 24 Jul 2016
98 92% Sideways (2004) - Rated 24 Jul 2016
90 64% Y Tu Mamá También (2001) - Rated 24 Jul 2016
85 42% We Need to Talk About Kevin (2011) - Rated 24 Jul 2016
90 64% Groundhog Day (1993) - Rated 24 Jul 2016
60 14% 300 (2007) - Rated 24 Jul 2016