msvas

msvas
Flick Fan - 60 Film Ratings
Member Since: 01 Jan 2013
Location: Porto Alegre, RS, Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 56% Amélie (2001) - Rated 25 Aug 2013
75 39% The Mortal Instruments: City of Bones (2013) - Rated 25 Aug 2013
80 56% Rust & Bone (2012) - Rated 11 Aug 2013
65 19% Red (2010) - Rated 08 Aug 2013
90 91% Memento (2001) - Rated 07 Aug 2013
70 28% Red 2 (2013) - Rated 07 Aug 2013
75 39% The Art of Getting By (2011) - Rated 06 Aug 2013
80 56% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 01 Aug 2013
60 11% The Big Lebowski (1998) - Rated 30 Jul 2013
75 39% Man of Steel (2013) - Rated 19 Jul 2013