mtaghi

mtaghi
Flick Fan - 83 Film Ratings
Member Since: 26 Nov 2013
Location: Latvia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 57% The Family (2013) - Rated 28 Dec 2013
88 57% Dog Day Afternoon (1975) - Rated 28 Dec 2013
88 57% The Mask (1994) - Rated 28 Dec 2013
98 89% The Fountain (2006) - Rated 28 Dec 2013
93 77% The Matrix Reloaded (2003) - Rated 28 Dec 2013
80 34% Monster House (2006) - Rated 28 Dec 2013
75 22% The Mummy (1999) - Rated 28 Dec 2013
85 48% Three Colors: Blue (1993) - Rated 28 Dec 2013
97 87% Requiem for a Dream (2000) - Rated 28 Dec 2013
85 48% Chocolat (2000) - Rated 28 Dec 2013