mtju

mtju
Movie Buff - 155 Film Ratings
Member Since: 24 Jun 2017
Location: Lithuania

more Recent Ratings

80 52% Darkest Hour (2017) - Rated 25 May 2018
80 52% Shot Caller (2017) - Rated 25 May 2018
70 23% Dunkirk (2017) - Rated 25 May 2018
80 52% Wind River (2017) - Rated 25 May 2018
80 52% There Will Be Blood (2007) - Rated 25 May 2018
80 52% Harsh Times (2006) - Rated 25 May 2018
50 5% The Snowman (2017) - Rated 25 May 2018
70 23% Black Butterfly (2017) - Rated 25 May 2018
80 52% Predestination (2014) - Rated 25 May 2018
60 9% Now You See Me (2013) - Rated 25 May 2018