mtks

mtks
Flick Fan - 31 Film Ratings
Member Since: 23 Aug 2011
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 45% (1963) - Rated 30 Jun 2015
100 79% Kwaidan (1964) - Rated 30 Jun 2015
90 27% Black Cat, White Cat (1998) - Rated 30 Jun 2015
100 79% Stalker (1979) - Rated 30 Jun 2015
100 79% Solaris (1972) - Rated 30 Jun 2015
100 79% Andrei Rublev (1966) - Rated 30 Jun 2015
100 79% The Sacrifice (1986) - Rated 30 Jun 2015
95 45% Vivre Sa Vie (1962) - Rated 30 Jun 2015
90 27% Masculin, Feminin (1966) - Rated 30 Jun 2015
95 45% In Praise of Love (2001) - Rated 30 Jun 2015