mtnrnr77

mtnrnr77
Flick Fan - 29 Film Ratings
Member Since: 18 Jun 2017
Location: Uruguay
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

99 94% Away from Her (2007) - Rated 19 Jun 2017
96 70% Take This Waltz (2012) - Rated 19 Jun 2017
87 10% Lucy (2014) - Rated 18 Jun 2017
91 32% American Psycho (2000) - Rated 18 Jun 2017
89 17% Deadpool (2016) - Rated 18 Jun 2017
99 94% Boyhood (2014) - Rated 18 Jun 2017
99 94% 12 Angry Men (1957) - Rated 18 Jun 2017
97 82% Take Shelter (2011) - Rated 18 Jun 2017
97 82% The Wrestler (2008) - Rated 18 Jun 2017
98 87% The Big Lebowski (1998) - Rated 18 Jun 2017