Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
mttugW

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: May 26, 2019

more Recent Ratings
75 45% Justice League (2017) - May 26, 2019
65 15% Observe and Report (2009) - May 26, 2019
75 45% The Purge (2013) - May 26, 2019
80 65% Cube 2: Hypercube (2002) - May 26, 2019
70 25% Dick Tracy (1990) - May 26, 2019
88 90% Mad Max: Fury Road (2015) - May 26, 2019
88 90% Her (2013) - May 26, 2019
85 75% Burn After Reading (2008) - May 26, 2019
50 5% The Blair Witch Project (1999) - May 26, 2019
75 45% Good Will Hunting (1997) - May 26, 2019