mudit182

mudit182
Movie Buff - 472 Film Ratings
Member Since: 03 Mar 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I like movies.

more Recent Ratings

70 28% It's a Boy Girl Thing (2006) - Rated 11 Jun 2017
85 71% Mean Girls (2004) - Rated 11 Jun 2017
75 40% Sleepover (2004) - Rated 11 Jun 2017
85 71% Back to School (1986) - Rated 11 Jun 2017
90 85% Caddyshack (1980) - Rated 11 Jun 2017
85 71% Room (2015) - Rated 11 Jun 2017
70 28% The Proposal (2009) - Rated 05 Apr 2017
80 54% Juno (2007) - Rated 05 Apr 2017
100 97% Game of Thrones (2011) - Rated 05 Apr 2017
80 54% Sausage Party (2016) - Rated 05 Apr 2017