Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
mufcsofia

Movie Buff - 240 Film Ratings

Member Since: Feb 13, 2020

Location: UK

more Recent Ratings
Check out mufcsofia's...
55 14% Ghostbusters II (1989) - Feb 13, 2020
79 67% A Beautiful Mind (2001) - Feb 13, 2020
65 29% Maleficent (2014) - Feb 13, 2020
45 6% Four Weddings and a Funeral (1994) - Feb 13, 2020
50 10% Transformers (2007) - Feb 13, 2020
60 19% Flubber (1997) - Feb 13, 2020
84 87% Rogue One: A Star Wars Story (2016) - Feb 13, 2020
65 29% Batman Begins (2005) - Feb 13, 2020
78 63% Spider-Man: Far from Home (2019) - Feb 13, 2020
45 6% Rocky Balboa (2006) - Feb 13, 2020