muge12

muge12
Flick Fan - 65 Film Ratings
Member Since: 21 Apr 2021
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

71 14% The Wheel of Time (2021) - Rated 16 Mar 2022
70 10% Ragnarok (2020) - Rated 16 Mar 2022
81 41% Locke & Key (2020) - Rated 16 Mar 2022
75 23% Pera Palas'ta Gece Yarisi (2022) - Rated 16 Mar 2022
85 54% Squid Game (2021) - Rated 16 Mar 2022
86 63% Superstore (2015) - Rated 16 Mar 2022
89 80% Euphoria (2019) - Rated 16 Mar 2022
40 0% Inventing Anna (2022) - Rated 16 Mar 2022
75 23% Bridgerton (2020) - Rated 16 Mar 2022
77 27% Emily in Paris (2020) - Rated 16 Mar 2022