Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
muhalif

Flick Fan - 72 Film Ratings

Member Since: Dec 26, 2017

Location: Turkey

more Recent Ratings
20 1% Total Recall (2012) - Dec 26, 2017
75 65% Step Brothers (2008) - Dec 26, 2017
55 8% Life of Pi (2012) - Dec 26, 2017
70 36% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Dec 26, 2017
75 65% Matchstick Men (2003) - Dec 26, 2017
50 4% Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Dec 26, 2017
75 65% The Green Mile (1999) - Dec 26, 2017
30 2% The Wolverine (2013) - Dec 26, 2017
70 36% Lord of War (2005) - Dec 26, 2017
55 8% Jennifer's Body (2009) - Dec 26, 2017