mujina

mujina
Movie Buff - 191 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 57% The Veteran (2011) - Rated 03 Jan 2015
80 77% The Book of Eli (2010) - Rated 29 Jun 2013
65 25% Captain America: The First Avenger (2011) - Rated 26 Aug 2012
60 17% Act of Valor (2012) - Rated 26 Aug 2012
70 44% Starship Troopers: Invasion (2012) - Rated 26 Aug 2012
77 63% Starship Troopers (1997) - Rated 26 Aug 2012
71 48% Under the Tuscan Sun (2003) - Rated 26 Aug 2012
68 34% My Sassy Girl (2008) - Rated 23 Jul 2012
80 77% The Avengers (2012) - Rated 23 Jul 2012
77 63% Keith (2008) - Rated 23 Jul 2012