Muko

muko
Movie Buff - 180 Film Ratings
Member Since: 08 Jun 2021
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

81 40% Mary and Max (2009) - Rated 10 Jun 2021
74 11% City of Angels (1998) - Rated 08 Jun 2021
88 56% The Great Gatsby (2013) - Rated 08 Jun 2021
74 11% Lucy (2014) - Rated 08 Jun 2021
100 92% Joker (2019) - Rated 08 Jun 2021
84 47% Blade Runner 2049 (2017) - Rated 08 Jun 2021
79 18% La La Land (2016) - Rated 08 Jun 2021
31 1% Parasite (2019) - Rated 08 Jun 2021
80 31% Dunkirk (2017) - Rated 08 Jun 2021
89 57% What's Eating Gilbert Grape (1993) - Rated 08 Jun 2021