multani123

multani123
Movie Buff - 222 Film Ratings
Member Since: 26 Dec 2010
Location: Helsinki, Finland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 43% Leviathan (1989) - Rated 01 Jan 2011
70 17% Lady in the Water (2006) - Rated 01 Jan 2011
75 43% The X-Files: Fight the Future (1998) - Rated 01 Jan 2011
75 43% Halloween (1978) - Rated 01 Jan 2011
90 94% The Lives of Others (2006) - Rated 26 Dec 2010
75 43% Visitor Q (2001) - Rated 26 Dec 2010
80 70% Ravenous (1999) - Rated 26 Dec 2010
70 17% The Cave (2005) - Rated 26 Dec 2010
75 43% Children of the Corn (1984) - Rated 26 Dec 2010
70 17% The Astronaut's Wife (1999) - Rated 26 Dec 2010