munir

munir
Flick Fan - 29 Film Ratings
Member Since: 31 Aug 2013
Location: Toronto, Ontario, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 74% Blood In, Blood Out (1993) - Rated 04 Sep 2013
86 60% The Negotiator (1998) - Rated 03 Sep 2013
82 32% In Too Deep (1999) - Rated 03 Sep 2013
85 50% Paid in Full (2002) - Rated 03 Sep 2013
88 74% Love and Basketball (2000) - Rated 03 Sep 2013
85 50% Training Day (2001) - Rated 03 Sep 2013
85 50% Juice (1992) - Rated 03 Sep 2013
84 37% A Perfect Murder (1998) - Rated 03 Sep 2013
80 27% Bloodsport (1988) - Rated 02 Sep 2013
84 37% Ocean's Eleven (2001) - Rated 02 Sep 2013