MunkeyG

munkeyg
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 15 Jan 2007
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 87% Cube 2: Hypercube (2002) - Rated 15 Jan 2007
"great"
4% The Village (2004) - Rated 15 Jan 2007
"terrable"
90 87% Saw (2004) - Rated 15 Jan 2007
"super cool"
80 70% The Witches of Eastwick (1987) - Rated 15 Jan 2007
"oddly awesome"
60 45% Gothika (2003) - Rated 15 Jan 2007
"i liked it."
10 20% House of 1000 Corpses (2003) - Rated 15 Jan 2007
"crap. too bad."
90 87% Night of the Living Dead (1990) - Rated 15 Jan 2007
"awesome"
70 58% Underworld (2003) - Rated 15 Jan 2007
"good job."
70 58% The Grudge (2004) - Rated 15 Jan 2007
"really good"
10 20% The Ring Two (2005) - Rated 15 Jan 2007
"bad. waste."