Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
muonku

Film Freak - 523 Film Ratings

Member Since: Dec 11, 2013

Location: İstanbul, Turkey, Turkey

more Recent Ratings
77% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Oct 02, 2019
94% The Big Lebowski (1998) - Oct 02, 2019
77% Gone Girl (2014) - Oct 02, 2019
40% It (2017) - Oct 02, 2019
94% Midnight in Paris (2011) - Oct 02, 2019
77% Due Date (2010) - Mar 26, 2018
40% Gremlins 2: The New Batch (1990) - Mar 26, 2018
9% The Butterfly Effect (2004) - Mar 26, 2018
77% Ghostbusters II (1989) - Mar 26, 2018
40% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Mar 26, 2018