Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
muppetturtle

Flick Fan - 94 Film Ratings

Member Since: May 8, 2018

Location: UK

more Recent Ratings
Check out muppetturtle's...
68 40% Anastasia (1997) - Nov 11, 2018
92 97% American Horror Story (2011) - Nov 11, 2018
72 50% Flash Gordon (1980) - Nov 11, 2018
79 74% Zombieland (2009) - Nov 11, 2018
79 74% Mean Girls (2004) - Nov 11, 2018
87 94% Stranger Things (2016) - Nov 11, 2018
69 43% Up (2009) - Nov 11, 2018
64 29% The Wolf of Wall Street (2013) - Nov 11, 2018
83 85% Princess Mononoke (1997) - Nov 11, 2018
83 85% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Nov 11, 2018