murat civan

murat_civan
Movie Buff - 233 Film Ratings
Member Since: 12 Jan 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 3% Mad to Be Normal (2016) - Rated 05 Apr 2019
70 1% Ostatnia rodzina (2016) - Rated 05 Apr 2019
80 14% The House That Jack Built (2018) - Rated 05 Apr 2019
90 55% Green Book (2018) - Rated 05 Apr 2019
90 55% The Man Who Killed Don Quixote (2018) - Rated 05 Oct 2018
90 55% The Sunset Limited (2011) - Rated 31 Mar 2018
90 55% Derrida (2002) - Rated 26 Mar 2018
90 55% Vicky Cristina Barcelona (2008) - Rated 06 Feb 2018
90 55% Crimes and Misdemeanors (1989) - Rated 03 Feb 2018
95 88% Detachment (2011) - Rated 02 Feb 2018