murek

murek
Movie Buff - 448 Film Ratings
Member Since: 17 Jan 2013
Location: Poland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 39% THX 1138 (1971) - Rated 11 Jan 2014
20 8% Carrie (2013) - Rated 05 Jan 2014
100 87% Zólty szalik (2000) - Rated 04 Jan 2014
98 73% Nic smiesznego (1995) - Rated 04 Jan 2014
80 39% Carrie (1976) - Rated 04 Jan 2014
90 57% Time Bandits (1981) - Rated 28 Dec 2013
75 28% The Talented Mr. Ripley (1999) - Rated 28 Dec 2013
45 13% Videodrome (1983) - Rated 26 Dec 2013
75 28% eXistenZ (1999) - Rated 23 Dec 2013
100 87% Fahrenheit 451 (1966) - Rated 20 Dec 2013