murie

murie
Flick Fan - 53 Film Ratings
Member Since: 12 Dec 2019
Location: Ukraine
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 33% El Topo (1970) - Rated 02 Feb 2020
90 68% Irreversible (2002) - Rated 02 Feb 2020
75 17% Joker (2019) - Rated 02 Feb 2020
97 89% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 03 Jan 2020
95 83% American History X (1998) - Rated 28 Dec 2019
80 33% Taxi Driver (1976) - Rated 20 Dec 2019
85 50% SLC Punk! (1998) - Rated 13 Dec 2019
98 91% A Clockwork Orange (1971) - Rated 13 Dec 2019
90 68% Forrest Gump (1994) - Rated 12 Dec 2019
85 50% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 12 Dec 2019