murphymatt

murphymatt
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 15 Feb 2014
Location: USA
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

100 Flight (2012) - Rated 15 Feb 2014
100 Sometimes a Great Notion (1971) - Rated 15 Feb 2014
100 Shutter Island (2010) - Rated 15 Feb 2014
100 Taken (2008) - Rated 15 Feb 2014
100 Slap Shot (1977) - Rated 15 Feb 2014
100 Fargo (1996) - Rated 15 Feb 2014
100 Red Eye (2005) - Rated 15 Feb 2014
100 Law Abiding Citizen (2009) - Rated 15 Feb 2014
100 Prisoners (2013) - Rated 15 Feb 2014
100 Mystic River (2003) - Rated 15 Feb 2014