musa

musa
Flick Fan - 98 Film Ratings
Member Since: 26 Feb 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 66% Midnight in Paris (2011) - Rated 16 Mar 2015
75 82% No Country for Old Men (2007) - Rated 16 Mar 2015
70 66% Darkman (1990) - Rated 14 Mar 2015
80 93% The Dark Knight (2008) - Rated 14 Mar 2015
75 82% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 14 Mar 2015
70 66% Dark City (1998) - Rated 14 Mar 2015
50 23% The Da Vinci Code (2006) - Rated 14 Mar 2015
60 44% Crash (1996) - Rated 14 Mar 2015
60 44% Crank (2006) - Rated 14 Mar 2015
60 44% The Count of Monte Cristo (2002) - Rated 14 Mar 2015