Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
muscularowl

Movie Buff - 139 Film Ratings

Member Since: Oct 2, 2017

Location: Netherlands

more Recent Ratings
Check out muscularowl's...
90 81% Birdman (2014) - Oct 02, 2017
90 81% The Terminator (1984) - Oct 02, 2017
88 79% Her (2013) - Oct 02, 2017
94 89% American Psycho (2000) - Oct 02, 2017
94 89% The Rocky Horror Picture Show (1975) - Oct 02, 2017
93 87% Pan's Labyrinth (2006) - Oct 02, 2017
93 87% Fight Club (1999) - Oct 02, 2017
93 87% Inglourious Basterds (2009) - Oct 02, 2017
95 91% The Shining (1980) - Oct 02, 2017
90 81% The Wire (2002) - Oct 02, 2017