musicman182

musicman182
Movie Buff - 100 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2011
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 74% The Judge (2014) - Rated 14 Oct 2014
80 74% Invasion of the Body Snatchers (1956) - Rated 18 Sep 2014
80 74% If I Stay (2014) - Rated 17 Sep 2014
80 74% Garden State (2004) - Rated 17 Sep 2014
40 5% Scary Movie 3 (2003) - Rated 17 Sep 2014
50 11% Scary Movie 2 (2001) - Rated 17 Sep 2014
50 11% Superstar (1999) - Rated 17 Sep 2014
60 27% Scary Movie (2000) - Rated 17 Sep 2014
90 93% Guardians of the Galaxy (2014) - Rated 17 Sep 2014
100 99% Begin Again (2014) - Rated 17 Sep 2014