musikurt

musikurt
Flick Fan - 72 Film Ratings
Member Since: 05 Mar 2011
Location: Grand Forks, ND, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 52% Stand by Me (1986) - Rated 23 Jul 2011
66 63% Love and Death on Long Island (1997) - Rated 23 Jul 2011
60 52% Wanted (2008) - Rated 23 Jul 2011
10 12% Scary Movie 3 (2003) - Rated 23 Jul 2011
25 22% Three To Tango (1999) - Rated 23 Jul 2011
10 12% Showgirls (1995) - Rated 23 Jul 2011
5% White Chicks (2004) - Rated 23 Jul 2011
5% The Mummy Returns (2001) - Rated 23 Jul 2011
65 59% Pretty Woman (1990) - Rated 23 Jul 2011
87 89% Role Models (2008) - Rated 23 Jul 2011