Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
mustafaekici

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Feb 2, 2019

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out mustafaekici's...
90 % Freddy Vs. Jason (2003) - Feb 02, 2019
90 % The Transporter 2 (2005) - Feb 02, 2019
90 % Saw III (2006) - Feb 02, 2019
90 % Final Destination (2000) - Feb 02, 2019
90 % Home Alone (1990) - Feb 02, 2019
90 % Phone Booth (2003) - Feb 02, 2019
81 % Fantastic Four (2005) - Feb 02, 2019
90 % Fargo (1996) - Feb 02, 2019
90 % Inside Man (2006) - Feb 02, 2019
85 % The Godfather: Part III (1990) - Feb 02, 2019