mustafatrier

mustafatrier
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 11 Oct 2014
Location: kocaeli, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 26% Sarmaşık (2015) - Rated 25 Sep 2020
10 2% Kod Adı K.O.Z. (2015) - Rated 25 Sep 2020
80 57% Lovelorn (2005) - Rated 25 Sep 2020
70 26% Zodiac (2007) - Rated 25 Sep 2020
70 26% The Game (1997) - Rated 25 Sep 2020
80 57% Dangal (2016) - Rated 25 Sep 2020
80 57% Captain Fantastic (2016) - Rated 25 Sep 2020
80 57% Beasts of No Nation (2015) - Rated 25 Sep 2020
60 10% The Shape of Water (2017) - Rated 25 Sep 2020
90 89% Bir Zamanlar Anadolu'da (2011) - Rated 25 Sep 2020