mustbepsychi

mustbepsychi
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 09 Jan 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 60% Fauda (2015) - Rated 09 Jan 2021
90 52% The Americans (2013) - Rated 09 Jan 2021
85 36% Eating Raoul (1982) - Rated 09 Jan 2021
2% Simon Birch (1998) - Rated 09 Jan 2021
100 89% My Cousin Vinny (1992) - Rated 09 Jan 2021
100 89% Line of Duty (2012) - Rated 09 Jan 2021
100 89% Schindler's List (1993) - Rated 09 Jan 2021
98 65% Spotlight (2015) - Rated 09 Jan 2021
10 7% Marseille (2016) - Rated 09 Jan 2021
90 52% Narcos (2015) - Rated 09 Jan 2021