mustcet

mustcet
Flick Fan - 22 Film Ratings
Member Since: 06 Apr 2011
Location: Bulgaria
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: art student.interested with cinema, balcan cinema, art cinema, short films..

more Recent Ratings

81 29% The Straight Story (1999) - Rated 13 Apr 2011
85 40% Mulholland Drive (2001) - Rated 13 Apr 2011
78 18% Zodiac (2007) - Rated 13 Apr 2011
94 90% Nausicaä of the Valley of the Wind (1984) - Rated 13 Apr 2011
91 81% The Big Lebowski (1998) - Rated 07 Apr 2011
86 50% A Clockwork Orange (1971) - Rated 07 Apr 2011
79 25% Final Fantasy VII: Advent Children (2005) - Rated 07 Apr 2011
91 81% Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Rated 07 Apr 2011
89 65% The Animatrix (2003) - Rated 07 Apr 2011
69 6% The Social Network (2010) - Rated 07 Apr 2011