mutgur
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Recent Ratings
Check out mutgur's...
65 38% | Play It Safe (2021) - Rated 30 Dec 2021 |
70 59% | Çatlak (2020) - Rated 30 Dec 2021 |
60 17% | Children of the Century (1999) - Rated 25 Dec 2021 |
65 38% | Les amours imaginaires (2010) - Rated 11 Dec 2021 |
70 59% | El Topo (1970) - Rated 11 Dec 2021 |
60 17% | Esteros (2016) - Rated 05 Dec 2021 |
55 4% | Lux Æterna (2019) - Rated 04 Dec 2021 |
65 38% | Kader (2006) - Rated 02 Dec 2021 |
70 59% | Catch Me If You Can (2002) - Rated 02 Dec 2021 |
80 89% | The Holy Mountain (1973) - Rated 28 Nov 2021 |