Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
muzahidul

Flick Fan - 76 Film Ratings

Member Since: Nov 27, 2019

Location: Canada

more Recent Ratings
Check out muzahidul's...
97 75% Apocalypto (2006) - Dec 18, 2019
100 88% Colony (2016) - Nov 27, 2019
100 88% Lost in Space (2018) - Nov 27, 2019
100 88% Good Girls (2018) - Nov 27, 2019
95 69% Vikings (2013) - Nov 27, 2019
95 69% The I-Land (2019) - Nov 27, 2019
100 88% Sanctum (2010) - Nov 27, 2019
95 69% Titanic (1997) - Nov 27, 2019
100 88% Salvation (2017) - Nov 27, 2019
100 88% The Last Ship (2014) - Nov 27, 2019