mw067

mw067
Movie Buff - 205 Film Ratings
Member Since: 18 Dec 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 40% My Dinner with Andre (1981) - Rated 19 Dec 2016
75 40% The Prince of Egypt (1998) - Rated 19 Dec 2016
55 10% The Mosquito Coast (1986) - Rated 19 Dec 2016
85 64% The Bridge on the River Kwai (1957) - Rated 19 Dec 2016
60 13% Moonraker (1979) - Rated 19 Dec 2016
100 96% Apocalypse Now (1979) - Rated 19 Dec 2016
35 4% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 19 Dec 2016
25 2% Gladiator (2000) - Rated 19 Dec 2016
95 89% The Remains of the Day (1993) - Rated 19 Dec 2016
75 40% The Rock (1996) - Rated 19 Dec 2016