mwf

mwf
Movie Buff - 176 Film Ratings
Member Since: 05 Jan 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 8% Boogie Nights (1997) - Rated 20 Jan 2015
88 48% Poetry (2010) - Rated 20 Jan 2015
88 48% State of Play (2009) - Rated 20 Jan 2015
84 34% Shattered Glass (2003) - Rated 20 Jan 2015
85 38% Ray (2004) - Rated 20 Jan 2015
93 78% The Long Goodbye (1973) - Rated 20 Jan 2015
93 78% Gosford Park (2001) - Rated 20 Jan 2015
89 55% Breach (2007) - Rated 19 Jan 2015
78 17% Croupier (1998) - Rated 19 Jan 2015
80 21% Sin City (2005) - Rated 19 Jan 2015