mwilson23

mwilson23
Movie Buff - 241 Film Ratings
Member Since: 12 Jul 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 60% Fury (2014) - Rated 21 Jul 2017
90 76% The Raid: Redemption (2012) - Rated 19 Jul 2017
86 60% Get Out (2017) - Rated 19 Jul 2017
90 76% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 14 Jul 2017
92 90% Ghost in the Shell (1995) - Rated 14 Jul 2017
89 62% Arrival (2016) - Rated 14 Jul 2017
91 90% Baby Driver (2017) - Rated 14 Jul 2017
86 60% 12 Monkeys (1995) - Rated 14 Jul 2017
90 76% Drive (2011) - Rated 14 Jul 2017
86 60% The Pianist (2002) - Rated 14 Jul 2017