my-username

Movie Buff - 194 Film Ratings
Member Since: Oct 10, 2020
Check out my-username's...
8 79% | The Guilty (2018) - Feb 21, 2021 |
7 52% | Contact (1997) - Feb 21, 2021 |
6 28% | Birdman (2014) - Feb 14, 2021 |
7 52% | The Revenant (2015) - Feb 14, 2021 |
7 52% | Klaus (2019) - Feb 11, 2021 |
8 79% | Soul (2020) - Feb 11, 2021 |
6 28% | Fargo (1996) - Feb 07, 2021 |
7 52% | Land of Mine (2015) - Feb 07, 2021 |
7 52% | The Thing (1982) - Jan 31, 2021 |
7 52% | Memories of Murder (2003) - Dec 17, 2020 |