myalcin

myalcin
Flick Fan - 93 Film Ratings
Member Since: 28 May 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 86% The Double Life of Veronique (1991) - Rated 06 Aug 2018
90 54% Rear Window (1954) - Rated 03 Aug 2018
95 75% 12 Angry Men (1957) - Rated 03 Aug 2018
87 44% Vertigo (1958) - Rated 03 Aug 2018
90 54% Pickpocket (1959) - Rated 03 Aug 2018
94 69% The Virgin Spring (1960) - Rated 03 Aug 2018
85 32% Breathless (1960) - Rated 03 Aug 2018
100 94% L'avventura (1960) - Rated 03 Aug 2018
97 82% Yojimbo (1961) - Rated 03 Aug 2018
98 86% Through a Glass Darkly (1961) - Rated 03 Aug 2018