myeik

myeik
Movie Buff - 232 Film Ratings
Member Since: 10 Feb 2011
Location: Portugal
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 76% 3:10 to Yuma (2007) - Rated 11 Feb 2011
64 31% Wayne's World (1992) - Rated 11 Feb 2011
71 46% Finding Neverland (2004) - Rated 11 Feb 2011
34 6% The Fast and the Furious (2001) - Rated 11 Feb 2011
78 70% Pinocchio (1940) - Rated 11 Feb 2011
76 62% The Lost World: Jurassic Park (1997) - Rated 11 Feb 2011
73 49% Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Rated 11 Feb 2011
56 23% Bruce Almighty (2003) - Rated 11 Feb 2011
75 56% Equilibrium (2002) - Rated 11 Feb 2011
67 40% The Mask (1994) - Rated 11 Feb 2011