myskovsky

myskovsky
Flick Fan - 37 Film Ratings
Member Since: 23 Jan 2018
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

62 18% Jersey Boys (2014) - Rated 26 Jan 2018
62 18% The Immigrant (2014) - Rated 25 Jan 2018
80 63% My Life as a Dog (1985) - Rated 25 Jan 2018
90 78% The Cider House Rules (1999) - Rated 25 Jan 2018
80 63% Chocolat (2000) - Rated 25 Jan 2018
70 44% The Hundred-Foot Journey (2014) - Rated 25 Jan 2018
48 6% The Homesman (2014) - Rated 24 Jan 2018
65 32% The Diving Bell and the Butterfly (2007) - Rated 24 Jan 2018
70 44% The Fountain (2006) - Rated 24 Jan 2018
75 56% Fury (2014) - Rated 24 Jan 2018